Jistrum gaat 70-jarig jubileum vieren

JISTRUM - VV Jistrum werd zeventig jaar geleden (7 mei 1949) bij de notaris de opgericht.

Ter herinnering voor de jongeren binnen onze vereniging: er was geen sportpark anno 2019, maar de accommodatie bestond uit een stuk grasland. Het veld werd op zaterdag klaargemaakt voor een voetbalwedstrijd. Een schuurtje werd gebruikt om de knieën met koud water te wassen. Ons sportpark aan de Fjildwei in Jistrum is nu een accommodatie waar de leden van de club wekelijks komen om hun geliefde voetbalsport te bedrijven. Het dorp Jistrum groeide en de voetbalclub groeide mee. Meerdere malen kende onze vereniging ook een (sportief) dieptepunt, maar Jistrum heeft altijd bestaansrecht gehad. Een voetbalclub met vele senioren- en jeugdelftallen, die ondersteund worden door een grote groep vrijwilligers. 

Jistrum kijkt met trots terug op de afgelopen 70 jaren. Alle reden dan ook om dit met elkaar te vieren. Hierbij nodigt de jubileumcommissie (oud)-spelers, leden, vrijwilligers, supporters en sponsoren dan ook uit. Houd de datum 08-06-2019 vrij in de agenda. Een aantal mensen hebben zich tijdens dit voetbalseizoen voornamelijk achter de schermen beziggehouden met brainstormen en uitwerken van een aantal plannen. Het dagprogramma zal later bekend worden gemaakt op www.vvjistrum.nl en de Facebook-pagina. We rekenen in ieder geval op een zeer gezellige en sportieve dag. Geef je op via voorzitter@vvjistrum.nl