Geslaagden tweede tijdvak examens Singelland

Surhuisterveen/Drachten

De examens voor de middelbare scholieren zitten er allemaal op. De resultaten zijn bekend.

Onderstaand de leerlingen van openbare scholengemeenschap Singelland die zijn geslaagd voor hun herexamen.

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten 

Havo: Lars Adema, Nij Beets; Matthijs Dekens; Jesse Felen; Jacob de Haan; Diemer Hummel; Albert Kiestra; Ruben Kijlstra; Alysha Kort; Anna Kunnen, Beetsterzwaag; Hidde van Linde, Nij Beets; Laura Marinus, Surhuisterveen; Wendy Piron, Houtigehage; Rienan Poortvliet, Opende; Anna Tiba Postma; Renske Riemersma, Opeinde; Lotte Rijpkema; Nikos van der Werff 
Atheneum: Sherin Brim; Kyra Gebben, Boornbergum; Wouter Langman, Eastermar; Jildert Oppedijk, Siegerswoude; Gor Poghosow 
Gymnasium: Luisa Timmermans, Harkema; Coen van Wieringen, Beetsterzwaag

(Geen woonplaats = Drachten)

Singelland VO Surhuisterveen

Vmbo bouwen wonen en interieur basisberoepsgerichte leerweg: 
Kevin de Boer, Drachtstercompagnie
Vmbo mobiliteit en transport kaderberoepsgerichte leerweg: 
Jan Aafko van der Wal
Vmbo zorg en welzijn kaderberoepsgerichte leerweg: 
Nine Draaijer, Twijzel
Vmbo theoretische leerweg: 
Jelle Brink, Opende; Mark Joan Kuipers; Thom Schievink; Bernardus Mulder, Kollumerzwaag; Gerrit Veenstra, Drachtstercompagnie

 (Geen woonplaats = Surhuisterveen)

Singelland De Venen (praktijkonderwijs), Drachten

Autotechnicus niv.1: Gerard Mulder, Buitenpost; Mergim Muslija; Christian Wagemans, Waskemeer
Basisveiligheid VCA: Gerard Mulder, Buitenpost; Mergim Muslija; Christian Wagemans, Waskemeer
Engels KSE1/Op weg naar 1F: Nienke de Boer, Houtigehage; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Angelina Meijer; Allard Postma; Berber van Veen, Nij Beets; Douwe Wuring, Oosterwolde
Engels KSE2/1F: Lisa Feenstra, Gorredijk; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide
Nederlands KSE1/Op weg naar 1F: Nienke de Boer, Houtigehage; Damantha Brander, Beetsterzwaag; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Hawa Ibrahim, Burgum; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Angelina Meijer; Gerard Mulder, Buitenpost; Tessa Nijdam; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Christian Wagemans, Waskemeer; Douwe Wuring, Oosterwolde
Nederlands KSE2/1F: Daniëlle Apperloo, Oosterwolde; Tanja Cazemier, Waskemeer; Lisa Feenstra, Gorredijk; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Allard Postma; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide; Berber van Veen, Nij Beets
Pro Veilig Werken: Justin Braam, Siegerswoude; Tim Dekker, Oosterwolde; Brenda Martins Barros; Bianca Stoelwinder, Drogeham; Ruerd Veenstra, Bakkeveen; Wilco de Vries, Langezwaag; Ilse van Wenum
Rekenen KSE1/Op weg naar 1F: Rik Aans, Ureterp; Sakhr Alrazouk; Daniëlle Apperloo, Oosterwolde; Nienke de Boer, Houtigehage; Ruben van den Bosch; Justin Braam, Siegerswoude; Damantha Brander, Beetsterzwaag; Tanja Cazemier, Waskemeer; Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Lisa Feenstra, Gorredijk; Robin Gort; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Michael de Jong; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Gerard Mulder, Buitenpost; Belinda Ndlovu; Danilo Stoop; Berber van Veen, Nij Beets; Christian Wagemans, Waskemeer; Regina van der Wal, Kootstertille; Arjen Westra, Sumar; Douwe Wuring, Oosterwolde 
Rekenen KSE2/1F: Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Allard Postma; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide
Werken in de keuken SVA1: Damantha Brander, Beetsterzwaag; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Anouk Liewes, Doezum; Angelina Meijer; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Anouk Terpstra; Anne Mare Tolman; Douwe Wuring, Oosterwolde
Werken in de schoonmaak-traditioneel SVA1: Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Tessa Nijdam 
Werken in de winkel: Kimberly Bekkema, Kootstertille; Damantha Brander, Beetsterzwaag;  Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Remco Hoekstra; Anouk Liewes, Doezum; Angelina Meijer; Tessa Nijdam; Fokke Numan; Samantha Pranger; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Anouk Terpstra; Anne Mare Tolman; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide
Uitstroom naar arbeid: Fatima El-Shafei, Drogeham; Hawa Ibrahim, Burgum; Jelle Hiemstra, Burgum; Jaap van der Leij, Eastermar; Bjürn Ruimveld, Boelenslaan; Rinus van der Wal, Garyp; Melanie Woudstra, Houtigehage

(Geen woonplaats = Drachten)


 


Auteur

Redactie